Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Enskild firma

ALSJÖNS MURERISERVICE

1 anställd

Om ALSJÖNS MURERISERVICE

ALSJÖNS MURERISERVICE är ett enskild firma verksamt inom byggmästare i Lerum kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Sjöhagsvägen 24, Sjövik.

Bransch

Besöksadress

Sjöhagsvägen 24

44345 Sjövik

Lerum kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Sjöhagsvägen 24, 44345 Sjövik

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Lerum
Postort
Sjövik

Inget organisationsnummer visas — för en enskild firma är numret ett personnummer, och det hämtas aldrig ut ur databasen. Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Lerum

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om ALSJÖNS MURERISERVICE

Var ligger ALSJÖNS MURERISERVICE?

ALSJÖNS MURERISERVICE finns på Sjöhagsvägen 24, 44345 Sjövik.

Vad gör ALSJÖNS MURERISERVICE?

ALSJÖNS MURERISERVICE är verksamt inom byggmästare i Lerum. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ALSJÖNS MURERISERVICE?

Enligt registret når du ALSJÖNS MURERISERVICE via telefon 070-7673145. Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har ALSJÖNS MURERISERVICE?

ALSJÖNS MURERISERVICE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ALSJÖNS MURERISERVICE?

ALSJÖNS MURERISERVICE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.