Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Aktiebolag

ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB

1 anställd

Om ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB

ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB är ett aktiebolag verksamt inom byggmästare i Skurup kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Dybäck 214, Skivarp.

Bransch

Besöksadress

Dybäck 214

27454 Skivarp

Skurup kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Dybäck 214, 27454 Skivarp

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
556654-2808
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Skurup
Postort
Skivarp

Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Skurup

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB

Var ligger ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB?

ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB finns på Dybäck 214, 27454 Skivarp.

Vad gör ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB?

ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB är verksamt inom byggmästare i Skurup. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB?

Enligt registret når du ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB via telefon 0411-78870 . Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB?

ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB?

Organisationsnumret för ENTREPRENÖRERNA I GYLLEN AB är 556654-2808. Uppgiften kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011.