Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Aktiebolag

HRF INVEST AB

1 anställd

Om HRF INVEST AB

HRF INVEST AB är ett aktiebolag verksamt inom vvs & rörmokare i Huddinge kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Bergmarksvägen 1, Huddinge.

Bransch

Besöksadress

Bergmarksvägen 1

14141 Huddinge

Huddinge kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
08-7116491
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Bergmarksvägen 1, 14141 Huddinge

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
556516-4323
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Huddinge
Postort
Huddinge

Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

VVS & Rörmokare i Huddinge

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om HRF INVEST AB

Var ligger HRF INVEST AB?

HRF INVEST AB finns på Bergmarksvägen 1, 14141 Huddinge.

Vad gör HRF INVEST AB?

HRF INVEST AB är verksamt inom vvs & rörmokare i Huddinge. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag HRF INVEST AB?

Enligt registret når du HRF INVEST AB via telefon 08-7116491. Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har HRF INVEST AB?

HRF INVEST AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för HRF INVEST AB?

Organisationsnumret för HRF INVEST AB är 556516-4323. Uppgiften kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011.