Övrig bygg & anläggning · Bräcke

JÄMT RUSTIK

Enskild firma · 1 anställd

Registret har inget telefonnummer till JÄMT RUSTIK.

Visa på karta

Om företaget

JÄMT RUSTIK är ett enskild firma verksamt inom byggmästare i Bräcke kommun. Företaget har 1 anställd enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Pilgrimstad Ringvägen 3, Pilgrimstad.

Uppgifter ur registret

Organisationsnummer
Enskild firma · 19XXXXXX-XXXX
Bolagsform
Enskild firma
Bransch
Byggmästare · SNI 43999
Anställda
1 anställd
Besöksadress
Pilgrimstad Ringvägen 3, 84058 Pilgrimstad
Kommun / län
Bräcke · Jämtlands län

Inget organisationsnummer visas — för en enskild firma är numret ett personnummer, och det hämtas aldrig ut ur databasen. Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Frågor och svar om JÄMT RUSTIK

Var ligger JÄMT RUSTIK?

JÄMT RUSTIK finns på Pilgrimstad Ringvägen 3, 84058 Pilgrimstad.

Vad gör JÄMT RUSTIK?

JÄMT RUSTIK är verksamt inom byggmästare i Bräcke. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag JÄMT RUSTIK?

Vi har inga publika kontaktuppgifter för JÄMT RUSTIK. Uppgifterna kommer från ett register från omkring 2011 och kan vara ofullständiga eller inaktuella.

Hur många anställda har JÄMT RUSTIK?

JÄMT RUSTIK har 1 anställd enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för JÄMT RUSTIK?

JÄMT RUSTIK är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.