Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Enskild firma

M.E ÅBERGS EL

1 anställd

Om M.E ÅBERGS EL

M.E ÅBERGS EL är ett enskild firma verksamt inom elektriker i Täby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Sjövägen 18 A, Täby.

Bransch

Besöksadress

Sjövägen 18 A

18352 Täby

Täby kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
Ej tillgängligt
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Sjövägen 18 A, 18352 Täby

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma · 19XXXXXX-XXXX
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Täby
Postort
Täby

Inget organisationsnummer visas — för en enskild firma är numret ett personnummer, och det hämtas aldrig ut ur databasen. Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Elektriker i Täby

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om M.E ÅBERGS EL

Var ligger M.E ÅBERGS EL?

M.E ÅBERGS EL finns på Sjövägen 18 A, 18352 Täby.

Vad gör M.E ÅBERGS EL?

M.E ÅBERGS EL är verksamt inom elektriker i Täby. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag M.E ÅBERGS EL?

Vi har inga publika kontaktuppgifter för M.E ÅBERGS EL. Uppgifterna kommer från ett register från omkring 2011 och kan vara ofullständiga eller inaktuella.

Hur många anställda har M.E ÅBERGS EL?

M.E ÅBERGS EL har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för M.E ÅBERGS EL?

M.E ÅBERGS EL är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.