Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Aktiebolag

MAJORNAS EL AB

1 anställd

Om MAJORNAS EL AB

MAJORNAS EL AB är ett aktiebolag verksamt inom elektriker i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Tenorgatan 14, Västra Frölunda.

Bransch

Besöksadress

Tenorgatan 14

42138 Västra Frölunda

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
Ej tillgängligt
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Tenorgatan 14, 42138 Västra Frölunda

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
556759-8981
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Västra Frölunda

Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Elektriker i Göteborg

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om MAJORNAS EL AB

Var ligger MAJORNAS EL AB?

MAJORNAS EL AB finns på Tenorgatan 14, 42138 Västra Frölunda.

Vad gör MAJORNAS EL AB?

MAJORNAS EL AB är verksamt inom elektriker i Göteborg. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag MAJORNAS EL AB?

Vi har inga publika kontaktuppgifter för MAJORNAS EL AB. Uppgifterna kommer från ett register från omkring 2011 och kan vara ofullständiga eller inaktuella.

Hur många anställda har MAJORNAS EL AB?

MAJORNAS EL AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för MAJORNAS EL AB?

Organisationsnumret för MAJORNAS EL AB är 556759-8981. Uppgiften kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011.