Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Aktiebolag

PEAB PGS AB

1 anställd

Om PEAB PGS AB

PEAB PGS AB är ett aktiebolag verksamt inom byggmästare i Båstad kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter.

Bransch

Besöksadress

—

26092 Förslöv

Båstad kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
26092 Förslöv

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
556428-5905
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Båstad
Postort
Förslöv

Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Båstad

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om PEAB PGS AB

Var ligger PEAB PGS AB?

PEAB PGS AB finns på 26092 Förslöv.

Vad gör PEAB PGS AB?

PEAB PGS AB är verksamt inom byggmästare i Båstad. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag PEAB PGS AB?

Enligt registret når du PEAB PGS AB via telefon 0431-89000 . Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har PEAB PGS AB?

PEAB PGS AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för PEAB PGS AB?

Organisationsnumret för PEAB PGS AB är 556428-5905. Uppgiften kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011.