Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Enskild firma

SM VIKEN BYGG

1 anställd

Om SM VIKEN BYGG

SM VIKEN BYGG är ett enskild firma verksamt inom byggmästare i Höganäs kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Svanebäcksvägen 37, Viken.

Bransch

Besöksadress

Svanebäcksvägen 37

26040 Viken

Höganäs kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
042-236799
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Svanebäcksvägen 37, 26040 Viken

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma · 19XXXXXX-XXXX
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Höganäs
Postort
Viken

Inget organisationsnummer visas — för en enskild firma är numret ett personnummer, och det hämtas aldrig ut ur databasen. Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Höganäs

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om SM VIKEN BYGG

Var ligger SM VIKEN BYGG?

SM VIKEN BYGG finns på Svanebäcksvägen 37, 26040 Viken.

Vad gör SM VIKEN BYGG?

SM VIKEN BYGG är verksamt inom byggmästare i Höganäs. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SM VIKEN BYGG?

Enligt registret når du SM VIKEN BYGG via telefon 042-236799. Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har SM VIKEN BYGG?

SM VIKEN BYGG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SM VIKEN BYGG?

SM VIKEN BYGG är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.