Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Aktiebolag

TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB

1 anställd

Om TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB

TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB är ett aktiebolag verksamt inom byggmästare i Botkyrka kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 503, Tullinge.

Bransch

Besöksadress

Box 503

14633 Tullinge

Botkyrka kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 503, 14633 Tullinge

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
556695-8616
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Botkyrka
Postort
Tullinge

Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Botkyrka

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB

Var ligger TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB?

TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB finns på Box 503, 14633 Tullinge.

Vad gör TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB?

TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB är verksamt inom byggmästare i Botkyrka. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB?

Enligt registret når du TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB via telefon . Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB?

TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB?

Organisationsnumret för TULLINGE MARK & ANLÄGGNING AB är 556695-8616. Uppgiften kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011.