Hem & hantverk i SverigeAnslut företag
Hantverkardelen.se
Registerdata 2011Enskild firma

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID

1 anställd

Om VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID är ett enskild firma verksamt inom byggmästare i Karlshamn kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Mariegården 20, Svängsta.

Bransch

Besöksadress

Mariegården 20

37637 Svängsta

Karlshamn kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Mariegården 20, 37637 Svängsta

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontaktuppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister som senast uppdaterades omkring 2011. Telefonnummer, adresser och e-postadresser kan ha ändrats sedan dess, och företag kan ha upphört. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Karlshamn
Postort
Svängsta

Inget organisationsnummer visas — för en enskild firma är numret ett personnummer, och det hämtas aldrig ut ur databasen. Personnummer publiceras aldrig här — för enskilda firmor visas inget nummer alls. Organisationsnummer för aktiebolag och andra juridiska personer är offentliga uppgifter och visas i sin helhet. Uppgifterna kommer från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuella. Kontakta oss för rättelse eller borttagning.

Liknande företag

Byggmästare i Karlshamn

Visa alla

Uppgift från register 2011 — kan vara inaktuell. Kontrollera uppgiften innan du förlitar dig på den.

Vanliga frågor

Frågor och svar om VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID

Var ligger VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID?

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID finns på Mariegården 20, 37637 Svängsta.

Vad gör VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID?

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID är verksamt inom byggmästare i Karlshamn. För att se andra hantverksföretag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID?

Enligt registret når du VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID via telefon 0456-14147 . Uppgiften är hämtad från ett offentligt näringslivsregister från omkring 2011 och kan vara inaktuell.

Hur många anställda har VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID?

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID?

VIDAR LARSSON HEM OCH FRITID är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.